O firmie

KJF zrodziła się z pasji do języka i kultury francuskiej. Setki zadowolonych klientów i tyleż samo rekomendacji (ze strony zarówno kursantów, jak i fizjoterapeutów z naszą pomocą zatrudnianych na francuskich kontraktach) dają Państwu poczucie bezpieczeństwa, dla nas zaś stanowią powód do prawdziwej dumy.

Państwa zaangażowanie to wzorcowy przykład na to, iż nauka języka może być przyjemna, zwłaszcza, gdy jej ukoronowaniem jest ambitna, dobrze płatna, przede wszystkim zaś gwarantowana, umożliwiająca zdobycie bezcennego doświadczenia, praca.

Nasi Partnerzy

Z powodzeniem i wieloma sukcesami współpracujemy z państwowymi uczelniami oraz uniwersytetami medycznymi w Polsce (w tym z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie oraz z Akademią Wychowania Fizycznego w Katowicach).

Także liczne, oparte na wzajemnym zaufaniu, kontakty z zagranicznymi klientami (SPA, termy, szpitale oraz centra rehabilitacji) pozwalają sprostać nam oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Kandydatów gotowych do podjęcia zatrudnienia we Francji w zawodzie Fizjoterapeuty.

Niemniej istotne jest także oficjalne wsparcie (działającej na rodzimym rynku od 2004 roku) ogólnopolskiej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości usytuowanej przy najlepszych polskich Uczelniach (m.in. przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie) z przychodami przekraczającymi już 213 mln złotych.

Współpracujemy także z:

 

Gdzie nas znajdziesz?

Do Państwa dyspozycji oddajemy aż siedem (dokładne adresy w zakładce Kontakt) sal konferencyjnych: w Poznaniu, Warszawie (3 punkty), Lublinie, Krakowie i Katowicach. Warto przy tym dodać, iż systematycznie rozwijamy tę prężnie działającą sieć (w roku 2013 mogliśmy pochwalić się jedynie dwoma placówkami).
Ponadto dajemy Państwu pisemną gwarancję, iż każda nowo utworzona grupa językowa liczyć będzie nie więcej, jak cztery osoby. Małe, traktujące każdego Kursanta w sposób indywidualny, grupy pozwalają zintensyfikować przyswajany materiał.

Mamy wspólny cel, którym jest podjęcie przez Państwa pełnoetatowego zatrudnienia na terenie Francji. Postępy więc, jakie czynią Państwo w zgłębianiu tajników języka francuskiego są bezpośrednią miarą naszego wspólnego sukcesu!

To dlatego każdego dnia doświadczeni, pomocni i zawsze uśmiechnięci lektorzy dbają o to, by maksymalnie „otwierać” Państwa na język, z którym już wkrótce zaczniecie obcować podejmując bezpośrednie zatrudnienie w zawodzie fizjoterapeuty we Francji.

 

KJF – fizjoterapeuta, Francja, oferty pracy

Te trzy słowa najlepiej określają naszą działalność – fizjoterapeuta, Francja, oferty pracy. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji, zarówno wtedy, gdy nie znają Państwo jeszcze języka francuskiego, jak i wtedy, gdy poszukują Państwo dobrych ofert pracy na pełen etat, na francuskiej umowie o pracę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Razem z KJF mogą Państwo łatwiej rozpocząć i kontynuować swą karierę jako fizjoterapeuta, praca we Francji to gwarancja wysokich zarobków, stabilności oraz szerokie perspektywy rozwoju.

Zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej oferty!