Strefa kursanta

Forma zajęć

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych kursantów nauczamy języka w formie zawierającej:

  •  Zajęcia on-line wraz z dodatkowym pakietem konsultacji z lektorami w biurach na terenie Polski

Korzystamy z nowoczesnej, wirtualnej platformy. Lekcje odbywają się w godzinach wieczornych, kiedy to już jesteście Państwo zazwyczaj wolni od innych obowiązków (uczelnianych, czy też zawodowych). Godziny spotkań on-line ustalane zaś są indywidualnie z lektorem dla poszczególnych grup.

Dodatkowe konsultacje w biurze z lektorem w pakiecie

Prócz lekcji on-line, które specjalnie dla Państwa prowadzone są przez naszych lektorów, otrzymujecie także w pakiecie od nas coś ekstra, to jest od czterech do aż dziesięciu godzin zajęć  w miesiącu na żywo w biurach na terenie Polski!

Spotkania przeprowadzane są zazwyczaj w dni wolne od pracy (weekendy), by mogli Państwo bez przeszkód i pod okiem specjalistów udoskonalać swoje kompetencje językowe – co warte podkreślenia, w ramach kursu poznajecie Państwo także słownictwo medyczne bezpośrednio związane z wykonywaną we Francji pracą.

Stawiamy na indywidualne podejście do kursanta – małe (maksymalnie czteroosobowe) grupy – pomagają w osiągnięciu naszego i Państwa celu, jakim jest znajomość języka francuskiego umożliwiająca podjęcie zatrudnienia na terenie Francji w zawodzie fizjoterapeuty.

Stawki

Każdy miesiąc zawiera aż szesnaście zajęć z lektorem w formie on-line oraz (w cenie kursu) od czterech do nawet dziesięciu godzin zegarowych z lektorem do wyboru w biurach w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Krakowie lub Poznaniu. Zwrot ceny kursów następuje zatem już w drugim, maksymalnie zaś w czwartym dniu pracy na terenie Francji!

Nie liczy się długość trwania lekcji, a ich systematyczność – cztery wieczorne spotkania w tygodniu po ok. 30 minut każde (między godziną 19:00, a 21:00), to idealne, przede wszystkim zaś sprawdzone, rozwiązanie – jedne czego bowiem Państwo potrzebujecie, to łącza internetowego! Pulpit lektora jest udostępniany kursantom, co znacznie ułatwia, a jednocześnie uatrakcyjnia lekcje.

A co w sytuacji, gdy nie mogliście uczestniczyć w zajęciach lub pragniecie po prostu powtórzyć dotychczas przerobiony materiał? Nic prostszego!

Od teraz wraz z wysyłanymi na Państwa maile, nagranymi w formie audio-video (także na smartfony!) lekcjami możecie powracać do interesującego Was materiału tyle razy, ile tylko zapragniecie!

Ucz się francuskiego od najlepszych

W naszej szkole językowej zajmujemy się organizacją zajęć wspólnie z najlepszymi lektorami i native speakerami, co powoduje, że każdy z kursantów ma możliwość nauki od doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie – to najlepsze wsparcie.

Zapisz się na kurs języka francuskiego dla fizjoterapeutów już teraz!

Jeżeli myślisz o lepszych zarobkach i perspektywach pracy, wybierz kurs języka francuskiego dla fizjoterapeutów razem z nami – to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu swojej kariery poza granicami kraju. Jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

 

Fomularz kontaktowy

Już dziś podejmij wyzwanie i zapisz się na kurs. Wyślij swoje zgłoszenie, a być może już wkrótce i Ty dołączysz do naszego grona!

Chce zapisać się na kurs.